Logo bir firmanın başarısı için en önemli unsurlardan biridir. İlk izlenim olarak müşteriye güven veren, etkileyen ve akılda kalıcı bir tasarım olmalıdır.


Logo üzerine çalışmalarımız iki çeşide ayrılıyor:

1. Yeni Tasarım

Firmanıza ait yeni bir logo tasarımı.

2. Mevcut Tasarımı Canlandırma

Mevcut logonuzu baskıya ve her türlü kullanıma (araç giydirme, tabela vb.) uygun biçime getirilmesi. 

Genelde internet sitelerinden alınan logolar baskıya uygun değildir ve yeniden çizilmesi gerekir.

Logo tasarım

Firmanızın logosunu değiştirmek ya da ile defa logo tasarımı yaptırıyorsanız e-mail ile firma bilgilerinizi, iş alanınızı, firmanızın amaçlarını ve vizyonunu bize bildirin, deneyimli tasarımcılarımız logonuzu tasarlasın.

Fiyat
490 TL+KDV
Müşterilerimizin seçimine sunduğumuz logo tasarım çalışması örneği

Logo canlandırma

Logonuzun sadece jpeg, gif vb.. küçük ebatta yada internet siteniz üzerinden alınmış baskıya uygun olmayan logonuz olabilir. Bu tip dosyalardan baskı yapılamaz ve ebatında her hangi bir değişiklik yapılamaz. AloKartvizit ekibi olarak logonuzu baskıya ve her türlü kullanıma (araç giydirme, tabela vb.) ve bütün ebatlar kullanılabilecek uygun biçime getirmek için çalışabiliriz.

Detaylar Fiyat
Az 30 TL+KDV
Fazla 60 TL+KDV

Vektörel ve piksel grafik arasındaki fark

Logo tasarımı vektörel ve piksel tabanlı olmak üzere iki tip grafik formatına ayrılır.

Vektörel format: Bu formatta grafik vektörel yani çizim olarak da adlandırabileceğimiz şekilde yapılmaktadır. Vektörel grafikler baskı için uygun olup, istenilen ebata büyütülüp-küçültülebilir. Dilerseniz ufak veya bina boyunda bile net baskı yaptırabilirsiniz. Hiçbir şekilde netliğinde bozulma meydana gelmez.

Piksel format: Bu formatta grafik pixel ile ölçülür. Birimi dpi (1 inçteki nokta sayısı)dır. Baskı kalitesinin iyi olabilmesini için dpi(çözünürlük) yüksek olmalıdır. Ancak yüksek çözünürlükteki grafiklerin dosya boyutu da çok büyük olmakta ve yer kaplamaktadır. Fotoğraflar piksel formattadır. Eğer düşük dpi bir grafik büyütülürse netliği bozulacak ve baskısı kötü olacaktır.